W dniu 5 lutego 2020 r. w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego odbyły się Powiatowe Zawody Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych w ramach Licealiady.
Zawody zostały zorganizowane przez Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego. W zawodach  uczestniczyły cztery drużyny dziewcząt z jastrzębskich szkoły ponadpodstawowych.

I

Na początek lutego zaplanowane były Powiatowe Zawody Koszykówki Dziewcząt i  Chłopców Szkół Ponadpodstawowych w ramach Licealiady.

Niestety mimo dwóch terminów do konkurencji dziewcząt zgłosiła się tylko jedna szkoła, natomiast chłopcy po przełożeniu terminu rozegnali swoje mecze w Zespole Szkół nr 2 systemem każdy z każdym. Jastrzębskich chłopców reprezentowały cztery drużyny z

---

W dniach 27 – 28 listopada 2019 r. w Zespole Szkół nr 6 zostały rozegrane  Powiatowe Zawody Piłki Ręcznej  dziewcząt i chłopców  Szkół Ponadpodstawowych w ramach Licealiady.
Zawody zostały zorganizowane przez Zespół Szkół nr 6. W pierwszym dniu rywalizowały ze sobą dziewczęta z pięciu jastrzębskich szkół ponadpodstawowych, natomiast w dniu 28 listopada zmierzyła się męska reprezentacja, w której udział wzięły cztery drużyny z jastrzębskich szkoły ponadpodstawowych.

LICEALIADA

Do ogólnej punktacji końcowej szkoły zaliczonych zostało 6 najlepszych wyników z dyscyplin ujętych w regulaminie: 3 najlepsze wyniki w kategorii dziewcząt i 3 najlepsze wyniki w kategorii chłopców

„(…) W przypadku równej ilo
ści punktów o kolejności w klasyfikacji końcowej decyduje większa ilość wyższych miejsc. Przy jednakowej ilości wyższych miejsc pod uwagę będzie brana większa liczba zawodów, w których Szkoła brała udział.”

W dniu 7 listopada 2019 r. w Zespole Szkół nr 6 odbyły się Powiatowe Drużynowe Zawody Pływackie  dziewcząt i chłopców  Szkół Ponadpodstawowych w ramach Licealiady.
Zawody zostały zorganizowane przez Zespół Szkół nr 6. W zawodach  uczestniczyły trzy drużyny dziewcząt oraz trzy drużyn chłopców z jastrzębskich szkoły ponadpodstawowych.